לוגו - אתרים רצועת החוף של תל אביב-יפו

תל אביב-יפו חוגגת ים

חברת אתרים

"תל אביב יפו חוגגת ים – SAIL TEL AVIV" אירוע הים השנתי של העיר תל אביב- יפו השואף לחזק את החיבור בין העיר ותושביה לרצועת החוף והים על כל הפעילויות והתכנים המגוונים לאורכה.

האירוע שמתקיים בעיר זו השנה השלישית הינו חלק משמעותי מחזונה הכולל של תל אביב-יפו ושל חברת אתרים האמונה על ניהולה ופיתוחה של רצועת החוף. האירוע מעניק לעיר הזדמנות לקדם את המודעות לספורט הימי והחופי ולתת לתושבים טעימה מן הפעילות הימית הענפה המתקיימת לחופי העיר.

במהלך סוף השבוע יתקיימו ברצועת החוף פעילויות ואטרקציות באווירה ימית: התנסויות בספורט ימי, תחרויות, סיורים, סדנאות הופעות ומשטי ראווה מרהיבים. ההתנסויות והתחרויות יכללו: יאכטות, גלשנים, סירות מפרש וקיאקים, כמו גם מקצי שחייה במים פתוחים, טורנירים של כדורעף חופים ומשטי ראווה מרהיבים לאוהבי הים

ברצוני להודות כבר עכשיו לכל המועדונים, הגופים והבודדים שהתגייסו כדי להביא לכם גם השנה חגיגה אמיתית של ים.

תודה לשותפים שלנו לדרך – כל אגפי עיריית תל אביב-יפו ובפרט רשות הספורט ואגף החופים
הפורום לקידום השייט שמוביל את כל פעילות הימית באירוע זאת השנה השלישית
ותודה מיוחדת למנהל מרינה תל אביב- עפר דובנוב

מחכים לכם בחגיגות לאורך חופי העיר האהובה שלנו ב-22-21 בספטמבר.

נתראה!

ירון קליין, עו"ד
מנכ"ל אתרים


לוגו עיריית תל אביב יפו

עיריית תל אביב – יפו

בשנים האחרונות הפכה העיר תל אביב יפו שם נרדף לעיר אקטיבית המעודדת ומאפשרת לתושביה ואורחיה לעסוק בפעילות גופנית וספורטיבית.

רשות הספורט בעירית תל אביב יפו, המהווה את הגוף המוביל את ניהול הספורט בעיר, עוסקת בתחומים רבים בהם: ספורט הישגי וטיפוח ספורטאים צעירים, ספורט עממי לקהלים המגוונים בעיר, קידום וליווי פרוייקטים של מתקני ספורט, לימודי שחיה, תחום הספורט הימי בעיר וניהול אירועי הספורט רבים הנערכים בעיר מידי שנה בהם אירועים לאומיים ובין לאומיים, כגון: אליפויות עולם ואליפויות אירופה הנערכות בעיר, מרתון סמסונג תל אביב, מרוץ הלילה, סובב תל אביב באופניים, טריאתלון תל אביב ועוד רבים אחרים בהם האירוע: "תל – אביב חוגגת ים Sail Tel – Aviv".

אירוע "תל אביב חוגגת ים Sail Tel – Aviv", הנערך זו הפעם השלישית בשיתוף פעולה עם חברת "אתרים", חושף את האפשרויות השונות והמגוונות לעסוק בספורט ימי ובפעילות גופנית וספורטיבית
לאורך חוף ימה היפה של "העיר ללא הפסקה".

רשות הספורט בעיריית תל אביב – יפו מזמינה אתכם, גם את אלו שזו להם "פעם הראשונה בים", לחגיגה.
אז בואו להתנסות, לחוות לבלות וגם קצת להירטב…

שלכם,

רשות הספורט
עיריית תל אביב – יפו


לוגו - הפואום לקידום השייט

הפורום לקידום השייט

הפורום לקידום השייט – העמותה שמה לעצמה כמשימה את פיתוח ושיווק תרבות הים בישראל כחלק מרכזי מתרבות הפנאי של תושבי הארץ בכלל ותושבי רצועת החוף בעיקר. משימתנו העיקרית להביא את המוני ישראל לחוות חלק מהקסם של הים, ולצרפם אל מעגל אוהבי הים, הגולשים, החותרים, השייטים והשחיינים .

Sail Tel Aviv כמו אירועים דומים בערים מרכזיות בעולם, מטרתו לחגוג את הים על כל גווניו. להביא את היופי, השקט, החוכמה והמקצועיות שבים אל חווית הפנאי של הציבור. ב- Sail Tel Aviv אנו מעמידים לרשות הציבור הרחב הזדמנות ייחודית ויוצאת דופן לבוא אל הים , לחוש את החול ברגליים, להירטב קצת מהים המלוח ולצאת אל האופקים החדשים הנפתחים לפניו..

יש לך הזדמנות לגלוש, לשוט, לצלול ובכלל לבוא ולהצטרף אלינו, אל האלפים הרבים שבחרו את הים להיות למרכז תרבות הפנאי שלהם. לא כולם יתאהבו מיד בים. אבל האמינו לנו…

פתחו את הלב אל הים ואל המלוח. בואו אלינו לים , אנחנו נהיה שם ונפתח עבורכם את השער. Sail Tel Aviv השער שלך אל הים .

בברכת הים, איזי סויסה יו"ר העמותה